€ 8.19

Niemcy praca przy pakowaniu odzieży od zaraz bez języka (Berlin)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2013 00:24

Magazyn odzieżowy z Berlina zatrudni pracowników od zaraz. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu, pakowaniu odzieży bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko:pracownik magazynu

Zapłata: 8,19 euro brutto godzina

Miasto: Berlin

Praca  dla par do podjęcia od 2 września!

Zadania: Do obowiązków osób zatrudnionych należeć będzie przede wszystkim sortowanie odzieży:

  • Przygotowywanie zamówień
  • Rozładunek dostaw
  • układanie zgodnie z zaleceniami na magazynie,
  • przygotowywanie do transportu i załadunek,
  • wykonywanie poleceń pracodawcy

Wymagania:

  • dbałość o porządek w miejscu pracy
  • poszukujemy osób uczciwych, oczekujemy zaświadczenia o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • oczekujemy od pracowników umiejętności samodzielnego myślenia oraz staranności przy wykonywaniu powierzonych prac
  • dodatkowymi atutami będzie znajomość języka, oraz posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • legalną prace w oparciu o umowę tymczasową
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro/miesiąc
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz w zorganizowaniu wszelkich dokumentów
  • możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Zgłoszenie poprzez formularz na poniższej stronie:

ID ogłoszenia: 179521d153da3c90

12 komentarzy na “Niemcy praca przy pakowaniu odzieży od zaraz bez języka (Berlin)”

  1. Czy są jakieś wolne miejsca podjeła bym od zaraz nawet na okres świą teczny.518429017

    • Adrian Ejsi na 10 stycznia 2014 @ 18:30

      Dzien Dobry był bym zainteresowny pracą u państwa, pracowałem wcześniej w holandii i niemczech na pakowaniu z zawodu jestem lakiernikiem . Mam 20 lat.Nie posiadam nałogów nie byłem karany mój numer 533236010

  2. jest zainteresowany ,mam 26 lat Prosze o kontak 793557219

  3. jezeli jest mozliwosc i potrzebujecie wiécej osób jest nas trzech kolegów i jestesßmy gotowi na wyjazd do Berlina . prosimy o kontakt +48664381005 koperek 🙂

  4. Jestem zainteresowany praca proszę o kontakt:669343762

  5. Dzień dobry czy są jeszcze wolne miejsca pracy jestem bardzo zainteresowany tą ofertą posiadam prawo jazdy i samochód,niestety nie znam języka niemieckiego, jestem bardzo zmotywowany do pracy prosze o kontakt +48605343638

  6. Krzysztof1125 na 9 stycznia 2014 @ 21:05

    Witam
    Nazywam się Krzysztof pochodzę z Gartz jest to małe miasteczko w Niemczech.Pilnie poszukuję pracy ,jestem uczciwym i rzetelnym pracownikiem.Jedynym minusem jest to,iż nie posiadam samochodu, nie przeszkadza mi również zmiana miejsca zamieszkania ,aby ułatwić dojazd do pracy .
    Proszę o kontakt pod numerem: 515-781-514

  7. Witam jestem takze zainteresowany. Prosze o szybki kontakt 508918380 z gory dziekuje i pozdrawiam

  8. Witam serdecznie

    Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych pracowników proszę o kontakt.
    Posiadam doświadczenie jako pracownik magazynu odzieżowego, które zdobyłam pracując w ubiegłym roku na terenie Uk w M&S jako Warehouse Operative.
    Dane kontaktowe: Anna
    ana1310@wp.pl
    tel. 881 438 484

  9. Witam

    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ogłoszeniem o pracę jestem osoba dyspozycyjną gotową do przeprowadzki oraz dyspozycyjną posiadam także doświadczenie w branży produkcyjnej. Mój telefon +48698863877 email michal.krol26@wp.pl Mam możliwość zorganizowania sobie zakwaterowania we własnym zakresie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Pozdrawiam

  10. Witam:)
    Jesteśmy grupą 3 osobową same dziewczyny Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą wyjazdu za granicę.Mamy 20 lat.Jesteśmy odpowiedzialni, sumienni, punktualni, pracowici, bez nałogów. Okres w którym moglibyśmy wyjechać do pracy to Lipec – Wrzesień. Bardzo nam zależy na tej pracy. Wszyscy posiadamy posiadamy prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt 722333082. Z góry dziękuje.

  11. Witam.
    Piszę w sprawie pracy przy segregacji odzieży, czy nadal są jakieś miejsca w Berlinie?
    Mieszkam w Szczecinie i mam doświadczenie przy tym rodzaju pracy. Wykonywałem już ją w Polsce w Szczecinie. Poszukuję pilnie pracy, ponieważ na Polskim rynku nie ma w tej chwili ofert.
    Pozdrawiam i czekam na jaką kolwiek odpowiedź.
    Dariusz tel. 502 971 254.