€ 10.50 euro brutto/h

Praca w Niemczech przy pakowaniu produktów mięsnych, Flieden-Rückers

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 36103 Flieden-Rückers, Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 marca 2021 01:33

Zakład z Flieden-Rückers poszukuje od kwietnia pakowaczy z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu art. mięsnych na linii produkcyjnej.

Pracownik produkcji – pakowacz
Miejsce pracy: Niemcy
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko pracownika produkcji, wyjazd skierowany dla par, znajomych, osób indywidualnych. Klient prowadzi firmę zajmującą się przetwórstwem mięsa, obecnie poszukuje nowych pracowników, w związku ze zwiększoną ilością zamówień.

SZCZEGÓŁY:
Rozpoczęcie projektu: 12 lub 19 kwiecień ( termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 36103 Flieden-Rückers, Niemcy

Oferujemy:
-możliwość długotrwałej współpracy
-umowa Niemiecka podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
-pomoc w wyszukiwaniu i rezerwacji zakwaterowania
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
-pakowanie produktów mięsnych
-etykietowanie opakowań

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-gotowości do pracy zmianowej – 3 zmiany
-znajomość języka Niemieckiego min. A1/A2 (min. 1 osoba na 2)
-mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

ID ogłoszenia: 506605c959c4a88e

Brak tagów