€ 9,49-12,30€/h

Praca w Niemczech przy produkcji folii od zaraz k. Weimaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 03:29

Fabryka z miejscowości Weimar poszukuje od zaraz pracowników gotowych od zaraz do rozpoczęcia pracy w Niemczech przy produkcji folii jako operator maszyn. Konieczna co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

PRACA NA PRODUKCJI FOLII (okolice Weimaru)
Praca wyłącznie dla Panow.
OPIS STANOWISKA PRACY
• Praca przy maszynach produkujących folie
• Księgowanie gotowych towarów
• Wprowadzanie do maszyn surowców i materiałów
• Ustawianie i nadzór nad pracą maszyny
WYMAGANIA
• Własny samochód oraz prawo jazdy
• Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność i umiejętność pracy w zespole
• Otwartość i chęć nauki
• Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY
• Szkolenie w obsłudze najnowocześniejszych maszyn produkcyjnych
• Pracę w przyjemnej atmosferze
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie od 9,49 – 12,30 € brutto/godz.
• Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Zakwaterowanie oddalone 300m od zakładu pracy płatne 300 € za miesiąc
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Pełen pakiet ubezpieczenia

Prosimy o przesyłanie CV na adres email:
k.paszko@lpi-workservice.de
Więcej informacji pod numerem telefonu :
0049 36 21 73 66 336
0049 16 09 84 55 653

ID ogłoszenia: 7435d40357d1a8e5