€ 9 euro brutto

Praca w Niemczech przy sprzątaniu biurowców Monachium 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2013 01:37

Firma sprzątająca biurowce z Monachium szuka pracowników fizycznych na stanowisko sprzątaczka-sprzątacz. Aktualna propozycja pracy w Niemczech przy sprzątaniu.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto plus możliwe dodatki

Zadania:

  • Sprzątanie toalet, korytarzy i pomieszczeń w biurowcach.
  • Do zadań należeć będzie dbanie o środki czystości oraz o sumienne wykonywanie swoich zadań.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka
  • mile widziane doświadczenie
  • rzetelność, pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy na stałe
  • umowa na warunkach niemieckiej
  • ubezpieczenie i składki
  • zagwarantowane zamieszkanie

Aplikacja:

  • Prosimy kontaktować się telefonicznie: 12 661 64 00
  • Lub mailowo: rekrutacja@zeitmann.pl prosimy koniecznie dopisać “Sprzątaczka/Niemcy”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-dla-polakow-w-monachium-przy-sprzataniu/

ID ogłoszenia: 50852b778da6e95f

4 komentarze na “Praca w Niemczech przy sprzątaniu biurowców Monachium 2014”

  1. sprzątacz na 23 grudnia 2013 @ 15:26

    proszę o kontakt tel lub meailowy wieslawf@vp,pl lub tel 668172787

  2. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą ambitną, uczciwą, pracowitą…
    Pozdrawiam

  3. Stanisław na 6 stycznia 2014 @ 11:19

    Jestem zainteresowany ofertą pracy mam 52 lat nr tel 660862129

  4. Jestem zainteresowany z żoną ofertą pracy przy sprzątaniu biurowcuw bardzo proszę o kontakt
    Tel-888750582 lub email.