€ 13 euro/h

Praca w Niemczech przy sprzątaniu domów dla kobiet bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 02:55

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla kobiet w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: obowiązuje stawka w wysokości 13 euro za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą oddelegowywane do pracy na zleceniach.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie według zaleceń klientów – ścielenie łóżek, wynoszenie śmieci, mycie podłóg, kuchni czy łazienki.
  • Inne zadania – np. czasem sprzątanie po większych uroczystościach, po remontach itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego doboru środków do pielęgnacji i odpowiednich ścierek/przyrządów do sprzątania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzątaczki
  • zaświadczenie o niekaralności wydane w przeciągu ostatnich 30 dni
  • obowiązkowość, pracowitość, dokładność
  • duże zaangażowanie, punktualność
  • atutem będzie posiadanie samochodu do samodzielnego dojazdu

Oferujemy:

  • liczne zlecenia
  • samodzielny wybór zleceń lub godzin pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania przez pracodawcę
  • uczciwe stawki
  • ogłoszenie skierowane jest dla kobiet
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Hamburgu
  • wsparcie pracowników

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji
Zgłoszenie zatytułowane: „Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu Hamburg” należy przesłać wraz z CV i zdjęciem na adres: einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-dla-kobiet-hamburg-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 3265488322c62466