€ 15/h

Praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 września 2018 04:16

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Oferta z Essen przy sprzątaniu domów i mieszkań dla osób również bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Essen, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • osoba zatrudniona sama odpowiedzialna jest za dojazdy do klientów
  • prace są typowe – odkurzanie, zmywanie, wycieranie kurzy itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • sumienność, solidność, pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • wysokie zarobki
  • sprawdzonego pracodawcę
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem
  • strój, niezbędne materiały i sprzęty do sprzątania
  • pełny etat
  • dla chętnych możliwość pracy w weekendy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-essen/

ID ogłoszenia: 9645b997208d0dae

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz w Essen”

  1. Witam, czy ta oferta pracy jest nadal aktualna?

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.