€ ok 9,50 euro brutto/h plus dodatki

Praca w Niemczech Singen dla mechanika samochodowego w warsztacie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Singen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 12:03

Warsztat samochodowy z Singen zatrudni mechanika samochodowego. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: Singen, Niemcy

Płaca: podstawa 9,50 euro brutto/h plus dieta za każdy przepracowany dzien-20 euro, dodatkowo raz na 2 tygodnie pracownikowi przysługuje dieta dodatkowa 150 euro

Zadania:

  • Praca na stanowisku mechanika samochodowego. Wykonywanie poleceń przełożonego.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku mechanik samochodowy
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka umożliwiająca swobodną komunikację w języku niemieckim

Oferujemy:

  • Początkowo zatrudnienie przez Agencję,
  • w następstwie po okresie próbnym pracownik przechodzi na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Praca na dłuższy czas
  • dobre wynagrodzenie
  • pensja po przejściu pracownika na bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy ok 1900-2500euro brutto/mc
  • ubezpieczenie oraz odprowadzenie składek

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV na adres: office@factory600.com
Możliwy kontakt telefoniczny: Piotr Trzebiatowski: 609 408 544

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-212i9c/

ID ogłoszenia: 23652c18eb2abb2b