€ do uzg.

Praca w Niemczech – spawacz MAG / Elektroda 111, Bönningheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bönningheim
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2020 00:35

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Bönningheim poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MAG / elektroda 111 do pracy w Niemczech przy spawaniu różnego typu elementów

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz MAG/ Elektroda 111

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Spawacz MAG/ Elektroda 111

Miejsce pracy: 74357 Bönningheim, Niemcy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 13,00€ /h. + 40,00 € netto diety (do negocjacji)
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

Spawanie konstrukcji stalowych, praca z rysunkiem technicznym,
wymagane aktualne certyfikaty 135 i 111

Wymagania:

doświadczenie zawodowe
podstawowa znajomość języka niemieckiego
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

ID ogłoszenia: 4665f3a35262e34d