€ 12 brutto/1h + ok. 90/tyg + mieszkanie

Praca w Niemczech – Spawacz MAG w Görlitz ze znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Görlitz
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 września 2014 01:08

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na stanowisko Spawacz MAG w miejscowości Görlitz z bezpłatnym zakwaterowaniem. Ogłoszenie dla osób ze znajomością niemieckiego oraz z aktualnym certyfikatem.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Görlitz
nr ref.: MAG/GER/0914

OBOWIĄZKI:
– spawanie stali nierdzewnej metodą MAG,
– spawanie skrzyń wagonowych, samochodowych podwozi,
– łączenie konstrukcji w zespoły i podzespoły.

WYMAGANIA:
– aktualny certyfikat, uprawniający do spawania stali nierdzewnej metodą MAG,
– dobra znajomość języka niemieckiego,
– gotowość do podjęcia pracy w najbliższym czasie,
– doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej,
– własny samochód i prawo jazdy.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– 12 euro brutto/1h + ok. 90 euro tygodniowo diety na paliwo + opłacone zakwaterowanie,
– pracę w renomowanej firmie blisko granicy z Polską – Görlitz,
– pomoc w podjęciu pracy za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia i nazwę stanowiska.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
31-536 Kraków, ul. Podgórska 36
Tel: 785 982 299
E-mail: rekrutacja.grempka@trenkwalder.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 120541ae057ed9b9