€ 0,00

Praca w Niemczech – Stolarz budowlany od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2014 03:30

Atrakcyjna propozycja dla stolarzy budowlanych od zaraz. Praca w Niemczech na terenie Bawarii lub Badenii przy pracach stolarskich na budowach (montaż drzwi, okien etc.)

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych.
Skutecznie współpracujemy z klientami z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy.
Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko pracy:

Stolarz budowlany

Podjęcie pracy od zaraz!
Praca na terenie Niemiec/ Austrii!

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień,
- praca na umowę na warunkach Niemieckich/ Austriackich,
- zatrudnienie długofalowe,
- legalna praca na terenie Niemiec lub Austrii,
- cotygodniowe zaliczki na konto lub w gotówce,
- regularne zjazdy do Polski,
- możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy ( 10-12 h),
- świadczenia pracownicze ( ubezpieczenie, Kindergeld ect.)
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych (bezpłatnie),
- stały kontakt z agencją w Polsce,

Wymagania:
- dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
- wykształcenie kierunkowe – Stolarz,
- min.3 lata doświadczenia w pracy na danym stanowisku w Niemczech/ Austrii,
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,
- świadectwa pracy,

Zadania:
- montaż okien, drzwi,
- ogólne prace stolarskie na budowie,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl
lub kontakt telefoniczny +48 71 723 79 96 z naszym biurem.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Stolarz budowlany”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 84453f602d021865