€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech (Stuttgart) pomoc kuchenna w hotelu od stycznia 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:18

Hotel ze Stuttgartu poszukuje pracowników na stanowisko pomoc kuchenna przy zadaniach porządkowych i pomocy z przygotowaniem dań. Niemcy praca od stycznia 2015 na dłużej.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wsparcie kucharza podczas przygotowania posiłków – głównie śniadań
  • obsługiwanie gości hotelowych
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym jest warunkiem koniecznym!
  • duża dokładność oraz szybkie tempo pracy
  • umiejętność utrzymywania porządku na swoim stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej
  • dyspozycyjność od stycznia
  • atutem będzie doświadczenie oraz referencje
  • obowiązkowość, umiejętność sumiennego wywiązywania się z obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania zamieszkania
  • zatrudnienie na polskich warunkach
  • praca na dłużej
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości na adres: aleksandra.zajac@hrworkworce.pl
lub kontakt telefoniczny: 0048 725 900 862

źródło: http://www.praca4u.net/dam-prace-pomoc-kuchenna-stuttgart-id256056.html

ID ogłoszenia: 4725484e4244263f