€ 1250 €

Praca w Niemczech w Bremen jako opiekunka osób starszych do Pana 91 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2018 05:22

Pod koniec maja 2018 do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zlecenie z Bremen przy opiece nad Panem w wieku 91 lat, który porusza się o lasce.

Rozpoczęcie: koniec maja 2018

Miejscowość: 28359 Bremen

Osoba podopieczna: mężczyzna

Wzrost 178 cm

Waga 80 kg

Wiek 91 lat

Opis osób podopiecznych:

Pan w wieku 91 lat (PG2), porusza się samodzielnie, na spacery chodzi przy lasce, ma do dyspozycji także rollator. Wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu, pielęgnacji ciała. Z toalety korzysta samodzielnie. Ma inkontynencję, używa pieluch/wkładek. Podopieczny ma cukrzycę i słabe serce. 2 razy dziennie przychodzi pielęgniarka, podaje mu lekarstwa. Pan lubi wychodzić na spacery, spędzać czas w ogrodzie. Przede wszystkim potrzebuje dobrego towarzystwa, ponieważ w marcu zmarła jego żona.

Potrzebna pani z prawem jazdy, ponieważ ze względu na pogarszający się wzrok podopieczny nie może już jeździć sam. Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Niedaleko mieszka wnuczka podopiecznego i pomaga w razie potrzeby.

Pan jest bardzo sympatycznym, kochanym starszym człowiekiem. Jest też bardzo towarzyski, ma dobrą sąsiadkę, z którą chętnie spotyka się na kawę.

Schorzenia: cukrzyca, problemy z sercem, inkontynencja

Pielęgniarka: tak, 2x dziennie

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:

– poruszanie się- samodzielnie i przy balkoniku

– toaleta- samodzielnie/z pomocą

– higiena osobista, mycie- samodzielnie/ z pomocą

– ubieranie- samodzielnie/z pomocą

– jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy: może się zdarzyć/sporadycznie (1-2 razy)

Zakres obowiązków:

– gotowanie

– pranie, prasowanie

-sprzątanie

-zakupy

Warunki domowe: dom jednorodzinny z ogrodem, blisko do sklepu (ok. 10 min piechotą)

Warunki dla Opiekunki:
– duży pokój na 1. piętrze, łazienka wspólna z podopiecznym (+dodatkowa toaleta)

-TV, radio, Internet

Wymagania:
– komunikatywna +/ dobra znajomość j. niemieckiego

-prawo jazdy

-dobre referencje

– serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba

– gotowość do pracy 2 miesiące

-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Stawka 1250 €

tel. 897220764, 896761125

praca@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 1325afd330a82a9c