€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech w budownictwie monter płyt kartonowych od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 września 2014 12:04

Atrakcyjne zatrudnienie od zaraz dla Polaków w charakterze monterów budowlanych w Fuldzie. Oferta pracy w Niemczech przy regipsach oraz zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: Monter płyt kartonowo gipsowych

Miejsce pracy: Fulda

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie stelaży oraz całej konstrukcji do płyt kartonowo – gipsowych, montowanie płyt oraz prace typowo wykończeniowe tak jak: szpachlowanie, malowanie czy tapetowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • wykształcenie o profilu malarza, cieśli, regipsiarza, malarza lub murarza
  • posiadanie swojego samochodu oraz możliwość przyjazdu nim do Niemiec
  • znajomość nowych metod budowlanych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • dobre zarobki
  • umowa na niemieckich warunkach
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Zgłoszenia z LM i CV prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3665422017594a2e

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.