€ 6 do 6,50 euro/h

Praca w Niemczech w budownictwie dla montera regipsów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 marca 2014 01:30

Poszukujemy pracownika budowlanego do montowania regipsów w Berlinie. Niemcy praca na budowie przy malowaniu, szpachlowaniu i regipsach bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter regipsów

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 6 do 6,50 euro/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie, tynkowanie, tapetowanie oraz szpachlowanie ścian.
  • Głównym zadaniem będzie układanie regipsów i często przygotowanie stelaży.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy przy montowaniu regipsów
  • fachowość
  • samodzielność
  • pracowitość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie przyjazd własnym samochodem z własnymi narzędziami do pracy

Oferujemy:

  • dobra płaca
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie

Aplikacja:

  • CV należy przesłać na adres: europrojekt@op.pl
  • możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: 692-872-367

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21gfka/

ID ogłoszenia: 144533341fa4f3b6

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech w budownictwie dla montera regipsów bez języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem pracy nu tel.661622140