€ 8 - 12

Praca w Niemczech w budownictwie od zaraz przy remontach, wykończeniach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund i okolice
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 03:13

Firma poszukuje pracowników budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach i wykończeniach mieszkań na terenie Dortmundu. Oferta bez języka niemieckiego!

Firma budowlana poszukuję pracowników do prac budowlanych na terenie Niemiec.

Obowiązki:
- ocieplanie budynków
- prace remontowe
- prace budowlane

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na budowie

Oferujemy:
- dobre warunki pracy
- stabilne i bardzo dobre wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: +491762100 0038

ID ogłoszenia: 8695755af0fe221f

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech w budownictwie od zaraz przy remontach, wykończeniach Dortmund”

  1. witam
    jestem zainteresowany podjeciem pracy
    obecnie mieszkam w niemczech w Herne
    jesli jest aktualne prosil bym o kontakt +4915171910915
    sainc@interia.pl
    pozdrawiam Krzysztof

  2. Witam . Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt 786193234 mam 22 lata skończyłem szkołę budowlaną od 3 lat pracuje w budowlance.remonty, docieplenia (elewacje) , tynki . prace brukarskie , murowanie, jestem młody, energiczny, szybko się uczę, silny,potrafię szybko dostosować się do warunków pracy .
    e-mail : twrobel94@o2.pl pozdrawiam Tomasz.

  3. Jacekxxxxx na 25 lipca 2016 @ 17:41

    UWAGA NA TEGO PRACODAWCĘ!!!! TO OSZUST. NIE PŁACI ZA WYKONANĄ PRACĘ. ZOSTAWIA BEZ MIESZKANIA. PRACA BEZ UMOWY.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Rekruter
  • Zarejestrowany od: 6 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez Rekruter

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Rekruter »