€ od metra ok 14-15 euro netto

Praca w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach dla glazurnika Kiel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kiel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 01:39

Firma budowlana z Kiel poszukuje pracownika budowlanego na stanowisko glazurnik. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach, kładzeniu okładzin podłogowych i innych zadaniach zleconych przez przełożonego.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Kiel

Zarobki: od metra ok 14-15 euro netto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykonywał typowe prace wykończeniowe.
  • Do zadań należeć będzie układanie płytek, terakoty, glazury
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie łatwych zadań murarskich, malowanie, tynkowanie
  • Od pracownika wymagać się będzie również wykonywania ociepleń

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego- niezbędna do kontaktu z klientami i przełożonym
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w charakterze glazurnika
  • umiejętność czytania dokumentacji i planów budowlanych
  • fachowość

Oferujemy:

  • praca na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem i składkami
  • dobre zarobki
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy przesłać zgłoszenie na adres: bmz.agencja@onet.eu

kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 9 do 18 pod numerami: +48 881 402 255, +48 881 402 246, + 48 518 081 615

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22g4n8/

ID ogłoszenia: 80553e0da6bae25c