€ do ustalenia

Praca w Niemczech w hurtowni od zaraz Darmstadt na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 grudnia 2013 12:39

Poszukiwani pracownicy fizyczni na magazyn w hurtowni zabawek w Darmstadt. Praca w Niemczech na stanowisku komisjoner- magazynier od zaraz przy pakowaniu i skanowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu – Komisjoner

Lokalizacja: Darmstadt, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań magazynowych w hurtowni z zabawkami.
  • Do obowiązków będzie należało komisjonowanie produktów, zbieranie na magazynie, pakowanie, wysyła towarów.
  • Obsługa skanerów ręcznych.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • j. niemiecki opanowany na poziomie dobrym
  • wymagamy doświadczenia we wcześniejszej pracy na magazynie
  • mile widziane będzie prawo jazdy oraz samochód którym Kandydat może przyjechać do pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • umowę z Niemieckim pracodawcą
  • wynikające z umowy składki oraz ubezpieczenie
  • zapewnione lokum

Aplikacja:

  • Prosimy kontaktować się telefonicznie, korzystając z numeru:12 661 64 00
  • dla chętnych możliwa aplikacja drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-na-magazynie-w-hurtowni-zabawek-od-zaraz-darmstadt/

ID ogłoszenia: 10452a97de80c8c8

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech w hurtowni od zaraz Darmstadt na magazynie z zabawkami”

  1. Angelika123 na 27 grudnia 2013 @ 21:51

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą, posiadam niezbędne doświadczenie w pracy na produkcji oraz pracy fizycznej za granicą (Włochy) Proszę o kontakt.