€ do ustalenia

Praca w Niemczech w szklarni przy zbiorach bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:49

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców, warzyw. Zatrudnienie w szklarni z Berlina bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia najlepiej dla studentów. Okres zbiorów potrwa 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie warzyw i kwiatów w szklarni. Będzie również odpowiedzialny za pielęgnację, uprawę i pakowanie produktów.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile wdziane
- możliwość wyjazdu na 3 miesiące
- posiadanie konta walutowego
- bez przeciwwskazań zdrowotnych i nałogów
- chęć do pracy
- uczniowie i studenci mile widziani
- znajomość niemieckiego bądź holenderskiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
- pracę zapewnioną na 3 miesiące
- dobrą płacę
- pomoc w sprawach organizacyjnych
- możliwość dłuższej współpracy
- możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: biuro@ewfpraca.eu bądź marek@ewfpraca.eu w tytule proszę podać numer referencyjny ogłoszenia

Źródło: http://zbiory.praca123.eu/oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-szklarnii-przy-uprawie-i-zbiorach-warzyw-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 176531c5aa5192a8

12 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech w szklarni przy zbiorach bez znajomości języka Berlin”

  1. Jaroslawa na 10 marca 2014 @ 08:43

    Witam ,jestem zainteresowany podjeciem pracy,moze byc od zaraz.Posiadam doswiadczenie w podobnej pracy w Norwegi,mozliwe referencje.Dobra kondycja i dobra organizacja pracy to moje atuty.Moge przyjechac samochodem.Kontakt 513919466 lub e-mail jaroslawszkudlarz@gmail.com

  2. PIOTRLANGOWSKI na 10 marca 2014 @ 10:46

    516 421 978
    latek01@wp.pl

    Dzień dobry,

    Szanowni Państwo,
    w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
    Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

    W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
    PIOTR LANGOWSKI

    Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz

  3. szatan1995 na 10 marca 2014 @ 11:48

    Witam ,jestem zainteresowany podjeciem pracy,moze byc od zaraz.Posiadam
    Doświadczenie posiadam z Holandi fizycznie dobrze przygotowany do pracy kondycyjnie też chętny do pracy od zaraz numer telefonu 693984581.

  4. wojtek.ch na 11 marca 2014 @ 18:16

    Witam!!!
    Jestem wraz z kolegą zainteresowany,Państwa propozycją.Jesteśmy młodymi chłopaki,szybko uczącymi sie.Zetelni,uczciwi ,sumieni…rozpoczecie pracy od zaraz.
    Prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.Liczymy na kontak.
    Kontakt tel.536316379
    E-mail wojtek9211.1992@02.pl
    Pozdrawiam

  5. kacper234234 na 14 marca 2014 @ 14:41

    Witam.

    Wraz z 2 kolegami jesteśmy zainteresowani tą praca, bardzo nam na niej zależy.

    Mamy 18 lat, jesteśmy pracowici, wytrzymali, sprawni fizycznie, mamy duzą motywacje do pracy, każdy z nas miał styczność ze zbieraniem owoców i warzyw.

    Prosimy o kontakt:

    e-mail kacper3824@wp.pl

    tel 726752997

    Pozdrawiam.

  6. MarcinJasiukiewicz na 16 marca 2014 @ 21:09

    Witam.
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą pracą.
    Mam 20 lat dziewczyna 19. Jesteśmy pracowici, sprawni fizycznie, mamy określone cele. Zależy nam na tej pracy, gdyż potrzebujemy pieniędzy na wymarzone studia, co gwarantuje nasze pełne zaangażowanie każdego dnia.
    e-mail: marcin.jasiukiewicz@interia.pl
    tel. 696450911
    Pozdrawiam.

  7. witam,jestem zainteresowany waszą ofertą pracy wraz z kolegą 17/23 l.Mamy silna motywacje,gotowy podjąć prace od zaraz,przez cały sezon.jestesmy sprawni fizycznie w młodym wieku
    praca fizyczna nie jest nam obca, umiemy pracować w zespole.prosze o kontakt
    tel:513 555 973 lub e-mail: orzechd85@interia.pl

  8. Witam jestem zainteresowana oferta pracy tel. 723 574 432

  9. amandakrysiak na 24 marca 2014 @ 17:29

    Witam,
    razem z chłopakiem szukamy pracy na wakację w Niemczech. Jesteśmy bardzo zainteresowani i chętni do pracy, w lipcu skończę 19 lat a chłopak we wrześniu 18. Bardzo chętnie pojechalibyśmy na miesiąc lub 2 miesiące zaczynając np od końca czerwca lub początku lipca. Jesteśmy uczniami technikum i liceum. Jesteśmy bardzo zmotywowani do pracy dlatego z niecierpliwością czekamy na odpowiedź :) mój mail – Amandakry27@gmail.com

    Pozdrawiam :)

  10. donia3322 na 26 marca 2014 @ 09:46

    Witam,
    jestem zainteresowana pracą od czerwca do sierpnia, ja i mój kolega mamy po 20 lat i doskonałą sprawność fizyczną,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy,posiadamy prawo jazdy kat. B oraz 2 letnie doświadczenie w pracy przy zbiorach warzyw i owoców.Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie podstawowym.
    Bardzo proszę o kontakt pod numerem: 515-450-621 oraz e-mail: dominika.ziebura1@gmail.com

  11. Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy.Jestem młodym chłopakiem bez nałogów nie bojącym się cieżkiej pracy.Silny fizycznie ze wzgledu na uprawianie czynnie sportu mam dobrą kondycję fizyczną.Proszę o kontakt email:karule.90@gmail.com i czekam na jakie kolwiek informacje w sprawie pracy.
    Pozdrawiam Paweł

  12. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    jesteśmy sprawni fizycznie i nie boimy sie żadnej pracy
    mam 20 lat a kolega 22 lata prosze o kontakt 513656279 lub na email mcpeter4@interia.pl