€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech Wehingen na linii produkcyjnej przy lakierowaniu mebli

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wehingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 grudnia 2013 21:32

Fabryka mebli z Wehingen poszukuje pracowników na produkcję. Oferta pracy w Niemczech przy lakierowaniu, malowaniu, wygładzaniu i polerowaniu elementów dekoracyjnych do mebli.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Wehingen, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Poszukujemy 10 osób

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej polegać będzie na wykańczaniu elementów do zdobienia mebli.
  • Do zadań należeć będzie lakierowanie, wygładzanie, malowanie, polerowanie części.

Oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym. Mile widziana znajomość na poziomie komunikatywnym
  • zręczność, precyzja, profesjonalizm
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracach typowo chałupniczych
  • zdolności techniczne, manualne,

Oferta:

  • Umowa na niemieckich warunkach zatrudnienia

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 17352bec6a4d6cfb

10 komentarzy na “Praca w Niemczech Wehingen na linii produkcyjnej przy lakierowaniu mebli”

  1. Witam
    Może nie jest jeszcze za późno, ale bardzo jestem zainteresowana ofertą pracy w Państwa firmie. Jestem osobą uczciwą, pracowitą, dokładną, wytrwałą…. Jestem zdecydowana podjąć pracę od zaraz.
    Pozdrawiam

    • Adrian Ejsi na 12 stycznia 2014 @ 14:50

      Witam jestem zainteresowany pracą u państwa , pracowałem wcześniej na produkcji w holandi, niemam nałogów,20 lat nie jestem karany prosze o e- mail wysle cv mój numer 533236010

    • PIOTRLANGOWSKI na 22 stycznia 2014 @ 12:29

      516 421 978
      latek01@wp.pl

      Dzień dobry,

      Szanowni Państwo,
      w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
      Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
      Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

      W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
      PIOTR

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą w Panstawa firmie, pracowałem na podobnym stanowisku.

  3. Podejmę pracę od zaraz. Podstawowy niemiecki. Zdolności manualne.+48 501 979 065.

  4. Witam wraz z narzeczona jestesmy zainteresowani Państwa ofertą.Jestsmy miła i sympatyczna parą , posiadamy etyke zawodową jak i wysoka kulture osobita,szybko sie uczymy i potrafimy dostosowac do otoczenia.Prace moglibysmy podjąc od zaraz.Posiadamy doswiadczenie w Niemczech na Produkcji w Firmie „STORCK” oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.Dodatkowym atutem bedzie fakt , iz oby dwoje posiadamy uprawinienia do kierowania wózkiem widłowym(bocznym jak i wysokiego składowania również), oraz własny samochod osoby i prawa jazdy kat.b.Bardzo zalezy nam na tej pracy , wiec liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji. Pozdrawiamy
    Adrian i Olivia
    tel. 883-020-754 lub. 725 -149-862

  5. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą z chęcią podejmę tą pracę proszę o kontakt

  6. witam. jestem zainetresowana. lakierowanie mebli na lini produkcyjnej nie jest i obce. 3 lata pracowalam przy takiej produkcji. jestem chetna wyjechac od zaraz. pozostawiam nr tel726857630

  7. PIOTRLANGOWSKI na 22 stycznia 2014 @ 12:30

    516 421 978

    PIOTR

  8. Witam serdecznie! Mam na imię Tomek jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Posiadam 27-letnie doświadczenie jako LAKIERNIK . Proszę o kontakt na e-mail :lysy771@interia.pl lub pod nr.tel:+4915217882438 Pozdrawiam Tomek

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.