€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech zbieranie zamówień na magazynie bez języka Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 03:32

Oferujemy zatrudnienie na magazynie sklepu spożywczego w Koblencji dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Koblencja, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Numer referencyjny: BKB/KOBLENZ/MARZ

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie produktów spożywczych na magazynie z użyciem skanera ręcznego oraz wózka
  • inne zadania magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • gotowość do przyjazdu własnym autem
  • prawo jazdy kat.B
  • duża uczciwość
  • odpowiezialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • pracowitość, niezawodność

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodnie z niemieckimi warunkami
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • przeszkolenie wdrażające oraz z obsługi wózków niezbędnych w komisjonowaniu
  • płatne zamieszkanie – część kosztów będzie pokrytych przez pracodawcę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o aplikację poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 326570ae14a5ef20