€ atrakcyjne wynagrodzenie

Pracownicy pralni z podstawowym językiem oferta pracy w Niemczech od zaraz Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dolna Saksonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 25 października 2015 04:21

Pralnia przemysłowa z Dolnej Saksonii poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy obsłudze maszyn pralniczych oraz sortowaniu prania.

Opis stanowiska pracy
HR WORK FORCE Sp. z o.o. sp. komandytowa (APT 8948) poszukuje mężczyzn do pracy tymczasowej w pralni przemysłowej w Niemczech. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała obsługa maszyn pralniczych oraz praca na sortowni.

Wyjazdy od zaraz.

Zapewniamy:

• legalną pracę na podstawie UMOWY O PRACĘ
• ubezpieczenie – składki do ZUS od średniej krajowej
• w imieniu pracownika wyrabiamy Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego w NFZ
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• atrakcyjne wynagrodzenie
• wsparcie naszego biura w razie problemów

Zatrudniamy osoby z terenu całej Polski.
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT MANIPULACYJNYCH OD PRACOWNIKA!

Wymagania:

• preferowany wiek: około 30 lat
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane
• chęć do pracy, sumienność
• dyspozycyjność

ID ogłoszenia: 9525626141b87826