€ 15,20

Pracownik drogowy praca Niemcy przy budowie dróg od zaraz, Isselburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Isselburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:01

Firma z Isselburg poszukuje od zaraz pracowników drogowych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy budowie dróg. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik drogowy

Miejsce pracy: Isselburg

Opis stanowiska:

Utwardzanie ziemi.
Zasypywanie ubytków w drogach.
Asfaltowanie.
Praca na drogach miejskich oraz pozamiejskich.
Oferta przyjazna dla osób powyżej 45. roku życia! Aplikuj bezpośrednio do tej pracy lub dołącz do naszego programu praca.weegree.com!

Wymagania:

Doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy kat. B+E – mile widziane.
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, precyzja.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 15,20€ brutto/h.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Odzież roboczą i sprzęt do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/299764/1896/0/

ID ogłoszenia: 2025d37014aa9b95

1 odpowiedź na “Pracownik drogowy praca Niemcy przy budowie dróg od zaraz, Isselburg”

  1. Dzień Dobry
    Czy nadal oferta jest aktualna