€ 9,50

Pracownik działu wysyłki Niemcy praca od zaraz na magazynie w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 02:26

Do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech na magazynie z Augsburga jako pracownik działu wysyłki. Zatrudnienie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta z okolic Augsburga poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu (m/k)
Miejsce pracy: Wertlingen koło Augsburga

Zadania:
• Komisjonowanie, etykietowanie i pakowanie produktów do wysyłki
• Obsługa zwrotu zamówień – kontrola i ocena zwarcanych artykułów

Profil pracownika:

• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• Wykształcenie w branży odzieżowej mile widziane
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas określony z niemieckim pracodowcą
• Możliwość dojazdu z Augsburga do miejca pracy

ID ogłoszenia: 1225a211bdab65f1

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.