€ 9.50

Pracownik magazynu z odzieżą – Niemcy praca w Lingen (Ems)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lingen (Ems)
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 04:31

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta z Lingen (Ems) poszukuje pracowników magazynu z markową odzieżą do pracy w Niemczech przy pakowaniu artykułów, komisjonowaniu etc.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu odzieży – Niemcy
Miejsce pracy: Lingen (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

• Pakowanie markowej odzieży
• Komisjonowanie
• Ewentualny transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
• Ogólne prace magazynowe
Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

• Gotowości do pracy zmianowej
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawa jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)
Na co możesz liczyć z naszej strony:
• Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie
• Wynagrodzenie w wysokości 9,50 euro brutto/h
• Profesjonalną odzież roboczą
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskiego koordynatora

E-mail ase@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 3125a2fb47f7c809

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Concept Plus
  • Zarejestrowany od: 7 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez Concept Plus

Ostatnie przedmioty dodane przez Concept Plus »