€ ok. 1500 euro netto

Pracownik obróbki metalu Niemcy praca w Augsburgu od 15.01.2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony
  • Opublikowany: 10 stycznia 2018 07:15

W Augsburgu do podjęcia od 15-go stycznia 2018 możliwa praca w Niemczech jako pracownik obróbki metalu. Zatrudnienie bez doświadczenia, oczekiwana jest natomiast komunikatywna znajomość języka.

Dla naszego Klienta w Augsburgu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik obróbki metalu (m/k) od 15.01.2018
Miejsce pracy: Augsburg

Zadania:
• Gratowanie elementów z metalu (usuwanie ostrych pozostałości z metalu pozostałych po obróbce skrawaniem)

Profil pracownika:
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Wykształcenie kierunkowe w branży metalowej mile widziane
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

ID ogłoszenia: 9155a5332a45046f

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.