€ euro

Pracownik ogólnobudowlany oferta pracy w Niemczech w budownictwie Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 02:01

Pilnie poszukiwani pracownicy ogólnobudowlani do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach w budownictwie na terenie Bremen. Pracodawca oczekuje doświadczenia oraz znajomości języka.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z przedsiębiorstwami na terenie Niemiec. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.
Dla naszego partnera, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany
Numer referencyjny: SH/PO/04/2015
Miejsce pracy: okolice Bremen

Opis stanowiska
• wykończenie budynków wewnątrz oraz na zewnątrz
• rozbudowa
• przebudowa
• układanie płytek
• montaż podłóg
• prace z drewnem
• montaż płyt kartonowo- gipsowych

Wymagania wobec kandydatów
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• prawo jazdy kat. „B” + własny samochód
• doświadczenie na ww. stanowisku

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy
• niemiecką umowę o pracę podpisywaną na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule SH/PO/04/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 762551e4d6eb86fd

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.