Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 9,96-12,50€ brutto/h

Pracownik produkcji branży drzewnej od zaraz praca w Niemczech, Bromskirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bromskirchen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2019 04:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Pracownik produkcji branży drzewnej od zaraz praca w Niemczech, Bromskirchen

Opis

Na terenie Bromskirchen do podjęcia legalna praca w Niemczech od zaraz jako pracownik produkcji w branży drzewnej. Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Nr ref.: PPN/1019/OP

Miejsce pracy: Bromskirchen, Niemcy

Oferujemy:

Stawki godzinowe od 9,96€ brutto/h do 12,50€ brutto/h,
Godziny nadliczbowe płatnych dodatkowo + 25%, praca w weekendy (soboty i niedziele) oraz święta płatne + 100%,
Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
Zwrot za transport Polska – Niemcy,
Płatny urlop,
Dodatkowe ubezpieczenie Hestia,
Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
Ubrania robocze i ochronne,
Narzędzia,
Pracę w polskiej ekipie,
Szkolenie stanowiskowe,
Opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.
Zadania:

obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna klejonego i litego,
obsługa linii produkcyjnej ( sortowanie, zdejmowanie desek, transport desek w obrębie zakładu pracy,
kontrola jakości drewna i uzupełnianie ubytków,
obsługa linii do łączenia na styki, obsługa linii strugania.

Oczekujemy:

samochód do celow dojazdu z domu do pracy,
znajomość języka niemieckiego mile widziana,
atutem będzie doświadczenie w pracy stolarza, mechanika, elektryka lub przy linii produkcyjnej, przy produkcji prefabrykatów,
uprawienia na wózek widłowy (mile widziane),
znajomość rodzajów drewna.
Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie [kod 30-552, ul. Wielicka 50 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000272214.
Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych.
Podanie przez Panią/a danych jest dobrowolne ale niezbędne, aby zaproponować Pani/u współpracę.
Dane osobowe, które nam Pan/i podał/a, przetwarzamy do czasu ew. zgłoszenia przez Pana/ią sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy liczonych od dnia otrzymania tych danych. Przed upływem 12 miesięcy możemy skontaktować się z Tobą w celu ustalenia czy chcesz udzielić zgody na pozostanie w naszej bazie rekrutacyjnej do celów przyszłych rekrutacji (lub marketingowych) na dalszy okres kolejnych 12 miesięcy.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Zachęcamy jednak do uprzedniego skontaktowania się ze Spółką celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, więcej informacji na stronie www.interkadra.pl

     

ID ogłoszenia: 2775dcbb990842c5

ilość wszystkich wyświetleń: 513, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.