€ stawka godzinowa

Pracownik produkcji mięsnej – praca w Niemczech z podstawowym językiem, Schuttorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schuttorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2017 04:32

Firma z miejscowości Schuttorf poszukuje osób chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji mięsnej w przetwórni. Oferta z podstawowym językiem niemieckim wymaganym przez pracodawcę.

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

OPIS STANOWISKA PRACY:

Każdy pracownik przydzielany jest na jedno konkretne stanowisko:
– załadunek/rozładunek kontenerów
– praca z nożem (rozbiórka, filetowanie)
– układanie mięsa na tacki, foliowanie
– transport skrzynek
– prace porządkowe

WYMAGANIA:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– dyspozycyjność do wyjazdu
– prawo jazdy kat.B
– chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
– legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach niemieckich)
– atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa)
– mieszkanie na czas zatrudnienia
– ubezpieczenie
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Aplikacja poprzez wysłanie CV na adres biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem “produkcja spożywcza”
2. Rejestracja na stronie www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: +48 535-474-535

ID ogłoszenia: 255587f7ed8219fb