€ 11€/h brutto

Pracownik produkcji miodu dam pracę w Niemczech bez znajomości języka, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2022 02:07

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech jako pracownik produkcyjny w firmie zajmującej się przetwórstwem miodu. Zatrudnienie możliwe również bez znajomości języka niemieckiego.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta – niemieckiego producenta miodu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / bez języka, Niemcy

Miejsce pracy: Bremen

Opis stanowiska:

Praca na linii produkcyjnej (zdejmowanie opakowań z taśmy, układanie na paletach)

Wymagania:

dostępność do OD ZARAZ
umiejętność pracy w zespole
wytrzymałość fizyczna
znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
gotowość do pracy dwuzmianowej
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą
stawkę 11€/ h brutto
pracę w systemie 2- zmianowym 6-14 oraz 14- 21.30
w pełni wyposażone zakwaterowanie, z kuchnią i łazienką, oplata 200€ / miesiąc za osobę
wszystkie niemieckie świadczenia socjalne
płatny urlop od 24 dni w roku

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy:

+48 515 233 504, 786 865 894

ID ogłoszenia: 67061e0320fee3df

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Link2europe
  • Zarejestrowany od: 21 października 2019

Inne przedmioty dodane przez Link2europe

Ostatnie przedmioty dodane przez Link2europe »