€ 1200 netto

Pracownik produkcji Niemcy praca od zaraz w Döbeln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Döbeln
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 marca 2019 03:39

Z bezpłatnym zakwaterowaniem na terenie Döbeln od zaraz możliwa ciekawa praca w Niemczech na stanowisku pracownik produkcji. Niezbędna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka.

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Döbeln, Niemcy

WYMAGANIA:
Ukończone wykształcenie zawodowe z dziedziny przemysłowej bądź techniczne

Umiejętność wykonywania pracy manualnych – praca z małymi częściami
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dobra znajomość języka niemieckiego (rozumienie oraz mówienie). Proszę się nie zgłaszać, jeśli nie spełniają Państwo tego wymogu
Prawo jazdy oraz własny samochód w celu dojazdu do pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Produkcja pojedyńczych blach
Układanie pakietów z blachami

Produkcja zwojów do wysokiego wysokiego oraz niskiego napięcia

Montaż częsci urządzeń (duże wymiary)

Posługiwanie się dźwignicami

OFERUJEMY:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niemiecka umowa o pracę
Opłacone zakwaterowanie
Punktualnie wypłacane wynagrodzenie
24-dniowy roczny urlop
Wsparcie w kwestiach organizacyjnych przez naszą filię w Lipsku

Nasz klient specjalizuje się w produkcji drutów miedzianych do urządzeniach mierniczych oraz różnego rodzaju izolacjach. Rocznie dostarcza około 3000 ton drutów do generatorów, transformatorów oraz silników elektrycznych dla przemysłu elektrycznego

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 8575c78d4d6a0cd2

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.