€ 9,23

Pracownik produkcji Niemcy praca w Lindau bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lindau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2017 06:48

Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisku pracownika produkcji w firmie z Lindau. Ogłoszenie dostępne również dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Jesteś ambitny, komunikatywny i wykonujesz konsekwentnie powierzone Ci zadania ?
A może skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony?
Jeśli tak szukamy właśnie CIEBIE !!!

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Lindau ( Niemcy)

OPIS STANOWISKA:
-obsługa maszyn i usuwanie małych problemów z maszynami,
– sprawdzenie jakości własnej pracy,
– utrzymanie płynności produkcji,
– wprowadzanie pomysłów poprawiających prace
– uwzględnienie i przestrzeganie procedur pracy
– przestrzeganie zasad etycznych i wartości.

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę tymczasową
• Stawkę 9,23 EURO/h NA POCZĄTEK! (stawka wzrasta z upływem czasu, po 5 msc nawet do 12,71 EURO/h)
• Pracę w rzetelnej niemieckiej firmie
• Możliwości rozwoju
• 3 zmiany
• dojazd do Niemiec po stronie pracownika
• Zakwaterowanie (odpłatne ok 200 euro/msc)

Jeśli interesuje Cię praca za dobre pieniądze, wyślij CV. Na pewno oddzwonimy.
Czekamy właśnie na Ciebie

ID ogłoszenia: 11759c231fee6ad2

1 odpowiedź na “Pracownik produkcji Niemcy praca w Lindau bez znajomości języka”

  1. magdapiatek0 na 21 września 2017 @ 10:39

    Witam! Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji które zdobyliśmy również w Lindau. Z przyjemnością wrócilibyśmy do Lindau na dłuższy okres czasu.Jeśli to możliwe prosze o odpowiedz na maila magdapiatek0@gmail.com