€ 11000-13000

Pracownik produkcji od zaraz dam pracę w Niemczech w Langerringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Langerringen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 marca 2023 00:46

Od zaraz w rejonie Langerringen propozycja podjęcia legalnej pracy w Niemczech na stanowisku pracownika produkcji. Konieczna będzie znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Langerringen – Niemcy

Opis stanowiska:

-obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi,
-zarządzanie i kontrola przebiegu procesów,
-samodzielne usuwanie prostych usterek aż do samodzielnej konserwacji,
-kontrola produkcji, pobieranie próbek, przeprowadzanie pomiarów i dokumentacja partii w systemie,
-czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych i silosów,
-udział w załadunku i rozładunku słodu i jęczmienia.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane,
-chęć podjęcia długotrwałej współpracy z niemieckim pracodawcą (możliwość stałej pracy)
-podstawowa znajomość języka niemieckiego – minimalny poziom-zrozumienia umożliwiający pracę w zakładzie,
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( rozmowa w tym języku z niemieckim pracodawcą )
-gotowość do pracy fizycznej,
-gotowość do pracy zmianowej
-Własne auto

Oferujemy:

-pracę w firmie z branży jęczmienia – słodu i piwa,
-wynagrodzenie 15,46 euro brutto
-atrakcyjne dodatki ( bonus wakacyjny świąteczny, dodatek do paliwa)
-39 godzin pracy tygodniowo,
-pracę 3-zmianowej,
-darmowe zakwaterowanie,
-atrakcyjne dodatki finansowe (świąteczne, wakacyjne).

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

ID ogłoszenia: 46864118d4728019