€ 1,800.00

Pracownik produkcji od zaraz oferta pracy w Niemczech montaż części rowerowych, Waldershof

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Waldershof
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2022 01:02

Firma z Waldershof poszukuje od zaraz kandydatów do legalnej pracy w Niemczech na produkcji przy montażu części rowerowych. Zatrudnienie w Waldershof z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

Agencja pracy Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.

Oferujemy

Możliwość nadgodzin
Umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą
Możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
Pracę w międzynarodowym środowisku
Wynagrodzenie 1800 € brutto/msc
Wymagania stanowiska

Myślenie techniczne
Samodzielna praca
Samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
Podstawowa znajomość języka niemieckiego (przynajmniej A1)
Opis stanowiska

Montaż części rowerowych
Obsługa maszyn
Montaż opon
Regulacja obwodu i programowanie komputerowe
Praca w systemie 2-zmianowym (Godziny pracy: 05:40 – 14:40, 15:10 – 00:10)
Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą

Wynagrodzenie: Od 1 800,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram pracy:

Praca zmianowa

rekrutacja@sedulus.pl

ID ogłoszenia: 7961d866480cef1