€ 9 €/h NETTO.

Pracownik produkcji od zaraz praca Niemcy w Wendlingen am Neckar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wendlingen am Neckar
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 01:00

Firma outsourcingu zatrudnienia dla klienta z Wendlingen am Neckar od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na produkcji elementów ceramicznych oraz metalowo-gumowych.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracowniczka produkcyjna

Miejsce pracy: Wendlingen am Neckar, 73240

Opis stanowiska:

Praca na produkcji elementów ceramicznych oraz metalowo-gumowych.
Wykonywanie prostych prac produkcyjnych polegających na szlifowaniu małych elementów ceramicznych.
Uzupełnianie materiału w maszynie.
Komisjonowanie.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 9 €/h NETTO.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Czego oczekujemy?

Chęci do pracy.
Uczciwości.
Punktualności.
Podstawowej znajomości j. niemieckiego.
Praca głównie dla kobiet.

Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326

PRACA OD ZARAZ!

Aplikuj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/314450/1896/1/

ID ogłoszenia: 13561e690dcba5c7