€ 2000€

Pracownik produkcji okien – dam pracę w Niemczech od zaraz, Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2018 04:55

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na produkcji okien jako operator maszyn w Zwickau (blisko granicy). Zatrudnienie dla kandydatów z minimum komunikatywną znajomością języka.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy pracowników fizycznych / pomocników produkcji do pracy w Niemczech blisko polskiej granicy

Zakres obowiązków :

– prace pomocnicze przy produkcji okien i drzwi

Wymagania :

– gotowość do pracy w systemie zmianowym,
– dobra kondycja fizyczna
– posiadanie własnego samochodu oraz prawojazdy kat. B,
– znajomość języka niemieckiego konieczna do komunikacji w pracy.

Oferujemy :

– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie,
– umowę o pracę na czas nieograniczony,
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA,
– zapeniamy wsparcie pracownika mówiącego po polsku.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy, dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 7295b5af4227509a

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.