€ 1100-1200

Pracownik produkcji opakowań dam pracę w Niemczech od zaraz, Sonneberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sonneberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 05:20

Możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji opakowań kartonowych w Sonneberg. Zatrudnienie możliwe dla osób z co najmniej podstawową znajomością języka.

Weigelts Personal UG poszukuje dla swojego klienta na terenie Niemiec kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji. Lokalizacja: Sonneberg. Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Zakres obowiązków:
– produkcja opakowań tekturowych
– obsługa maszyn
– sortowanie elementów
– pakowanie, układanie części na paletach

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
– gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w soboty
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)
– gotowości do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
– pełen pakiet świadczeń socjalnych
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym
– długoterminową współpracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową.
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 9335a562ad3189d3

1 odpowiedź na “Pracownik produkcji opakowań dam pracę w Niemczech od zaraz, Sonneberg”

  1. grzegorz85 na 22 stycznia 2018 @ 18:33

    Jestem zainterosowany