€ 11 euro brutto/h

Pracownik produkcji palet – praca w Niemczech w zakładzie z Weira

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 07806 Weira, Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 maja 2021 03:01

Zakład z Weira poszukuje kandydatów do legalnej pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji palet z tworzyw sztucznych. Oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Pracownik produkcji – palety

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji – produkcja palet z tworzyw sztucznych. Klient prowadzi duży zakład produkujący części z recyklingowych tworzyw sztucznych.

Rozpoczęcie zlecenia: 31.05.2021r lub 07.06.2021r (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
Miejsce: 07806 Weira, Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
– Odbieranie gotowych produktów z maszyny (palety różnej wielkości)
– Gratowanie (usuwanie ostrych krawędzi)
– Nadzór nad maszyną, zgłaszanie powstałych usterek

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
– Gotowość do pracy zmianowej
– Sprawność fizyczna
– Mile widziany własny samochód na wyjazd

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

ID ogłoszenia: 88160ae884bd1096