€ 10.45€ + 25 € netto diety!

Pracownik produkcji praca Niemcy dla par montaż części samochodowych od zaraz, Michelau in Oberfranken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Michelau in Oberfranken
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2022 02:06

Również dla par w Michelau in Oberfranken propozycja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu części samochodowych. Oczekiwana znajomość języka na poziomie minimum A2.

Sedulus sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Opole zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników chętnych do pracy za granicą.

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz! Bądź na bieżąco, ogłoszenia zamieszczamy codziennie!
Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech dla Par – przejrzyj aktualne oferty pracy.

Opis stanowiska:
– obsługa maszyn
– montaż częsci samochodowych
– praca na produkcji w branży motoryzacyjnej
– praca w systemie 3 zmianowym
– praca od pn-pt

Wymagania stanowiska:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2) – jedna osoba na parę
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– mile widziane pary
– samochód na dojazdy do pracy
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą
– wynagrodzenie: stawka początkowa 10,45€ brutto/h + 25€ diety
– stawka rosnąca: po 6 tygodniach 10,61€ brutto/h + 25€ diety
– dodatki zmianowe
– możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie)
– bezpłatne ubranie robocze

Opiekunowie rekrutacji

Skowronek Amanda
amanda.skowronek@sedulus.pl
+48660362547

ID ogłoszenia: 35161e1ffca0fa58