€ 8,50 netto

Pracownik produkcji praca Niemcy z podstawowym językiem galwanizacja Reichenbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Reichenbach
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: od zaraz bez ograniczeń
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2016 02:59

Firma działająca w rejonie Reichenbach poszukuje osób z podstawową znajomoscią języka niemieckiego do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy galwanizacji – wieszanie i zdejmowanie elementów.

Firma SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw z branży Automotive, AGD, RTV, Szklarskiego, FMCG.
Rodzaj pracy: praca produkcyjna – Niemcy
Wymagania/kwalifikacje:
a) dokładność(!),
b) mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,
c) umiejętność pracy w zespole,
d) dobra organizacja pracy własnej,
e) język niemiecki na poziomie podstawowym
f) prawo jazdy i własny samochód
Zadania:
a) praca produkcyjna (galwanizeria) – przygotowanie produkcji, wieszanie/zdejmowanie elementów
b) wizualna kontrola jakości komponentów i wyprodukowanego elementu
c) pakowanie zgodnie z wytycznymi
• przewidywany okres wykonywania pracy: od zaraz, bez ograniczeń
• wymiar czasu pracy: 40h/tydzień, 8 h dziennie od poniedziałku do soboty (5.00-22.00), II zmiany
• miejsce wykonywania pracy: Reichenbach(okolice Zwickau)
• Forma umowy: umowa zlecenie – oddelegowanie

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, aplikuj już dziś na adres mailowy: praca.czestochowa@sgpgroup.eu
tel. 533 259 592
Zapraszamy do współpracy!

ID ogłoszenia: 5075762afa184f06

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: SGP Group
  • Zarejestrowany od: 16 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez SGP Group

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez SGP Group »