€ 10,00

Pracownik produkcji – praca w Niemczech od zaraz w Oedelsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oedelsheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lutego 2015 23:40

Fabryka wyrobów gumowych w Oedelsheim pilnie poszukuje pracowników produkcji. Legalna praca w Niemczech od zaraz przy produkcji szlauchów dla osób ze zdolnościami manualnymi i znajomością języka.

Niemiecka firmy oferująca usługi w zakresie obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (Niemcy: Oedelsheim nad Uslar)

Obowiązki:
- formowanie szlauchów z gumy w warunkach wysokich temperatur, (praca manualna)
- Odczytywanie instrukcji służbowych w języku niemieckim,

Wymagania:
- zdolności manualne,
- dobra kondycja fizyczna,
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2).
- dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu 2-3 tygodni
- sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich BEZ POŚREDNIKÓW (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek na niemieckich warunkach,
- Pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu formalności meldunkowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 730 699 626 lub o przesłanie CV w języku polskim bądź niemieckim na adres: edytaewaorzechowska@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy
TECH Unternehmensgruppe to firma niemiecka istniejąca na rynku od 20 lat, Początkowo dostarczająca usługi lokalnie, rozrosła się do średniego przedsiębiorstwa, zatrudniającego już ponad 900 osób, obsługujących klientów na terenie Niemiec, a także w niektórych krajach Europy.
Naszym hasłem przewodnim są: innowacja i niezawodność – zarówno w dostarczaniu usług naszym klientom jak i wobec naszych pracowników.
www.techservicegroup.de

ID ogłoszenia: 18454e9a232db03a