€ 7,000.00

Pracownik produkcji tworzyw sztucznych praca w Niemczech od zaraz Kevelear

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kevelaer
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 01:53

Agencja zatrudnienia dla klienta z Kevelear poszukuje od zaraz  pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy taśmie w fabryce tworzyw sztucznych.

Concilio Personalservice GmbH jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu doradztwa i pośrednictwa personalnego.

Nasze rozwiązania cechuje elastyczność i skuteczność oferowanych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego wyboru i przygotowania naszych pracowników, ponieważ wiemy, że ich wiedza i umiejętności decydują o naszym pozytywnym wizerunku i sukcesie naszych partnerów biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta wyrobów tworzyw sztucznych
z Nadrenii- Północnej Westalii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Niemcy, Nordrhein-Westfalen, Kevelaer
Termin zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

•obróbka tworzyw sztucznych
•obsługa linii produkcyjnej
•dozowanie surowca
•odbiór produktu gotowego
•oklejanie etykietami
•wizualna kontrola jakości
•pakowanie towaru

Wymagania:

•gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
•znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
•umiejętność pracy w zespole
•dyspozycyjność
•dokładność
•zaangażowanie
•mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
•mile widziane osoby posiadające własny samochód

Oferujemy:

•zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
•zakwaterownie na terenie Niemiec – koszt 65 €/tydzień
•pracę w stabilnej i renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•wynagrodzenie od 8,80 do 11,53 Euro/h
•dodatki za prace w godzinach nadliczbowych, w niedzielę i w święta
•atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane wyżej wymienioną ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

m.marcela@concilio-personal.de

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 212551d4e2d53d5c

4 Odpowiedzi na “Pracownik produkcji tworzyw sztucznych praca w Niemczech od zaraz Kevelear”

  1. Ania Bochna na 8 maja 2015 @ 11:33

    Witam . Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy . Tylko jest problem , nie znam jezyka niemieckiego , mam 48 lat i szukam pracy , pracowalam na produkcjach , przy tasmach . Jesli masz szanse prosze o kontakt +48663934706

  2. Ania Bochna na 8 maja 2015 @ 11:40

    Witam . Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy . Tylko jest problem , nie znam jezyka niemieckiego , mam 48 lat i szukam pracy , pracowalam na produkcjach , przy tasmach . Jesli mam szanse prosze o kontakt +48663934706

  3. malgorzata1970 na 8 czerwca 2015 @ 19:33

    Witam.Mam wieloletnie doświadczenie na produkcji jako operator maszyn ,pakowacz i kontroler w firmie produkującej wyroby z tworzyw sztucznych .Nie palę , nie piję, posiadam prawo jazdy.Jestem zainteresowana bardzo oferta.Proszeę o kontakt 503488571.Gośka

  4. mlodzikowskikamil na 15 czerwca 2015 @ 19:24

    jestem zainteresowany mój nr 785204187 znam niemiecki stopien podstawowy