€ 2,000.00

Pracownik produkcji wędlin praca Niemcy od zaraz w Meiningen k. Fuldy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Meiningen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2022 00:24

W Meiningen k. Fuldy do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech jako pracownik przy produkcji wędlin. Ogłoszenie dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownika produkcji wędlin.

Start pracy: od zaraz

Długość: możliwość współpracy długoterminowej

Miejscowość: 98617 Meiningen, okolice Fulda, Frankfurt nad Menem

Wymagania:

-Komunikacja w języku niemieckim w stopniu podstawowym,

-Doświadczenie w branży,

-Mile widziane prawo jazdy kat.B lub własne auto- dodatkowy bonus

Warunki pracy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę,

-Atrakcyjne wynagrodzenie,

-Darmowe zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem,

-Gwarancja godzin,

-Możliwość współpracy długoterminowej,

-Wsparcie w procesie rekrutacji jak i w trakcie trwania pracy

Obowiązki:

– emulgowanie, rozdrabnianie mięsa,

– wytwarzanie farszy do wędlin, pasztetów

aleksandra.buksak@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 4936389c15fa4968

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AleksandraHR
  • Zarejestrowany od: 2 grudnia 2022

Inne przedmioty dodane przez AleksandraHR

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AleksandraHR »