€ 10€/h NETTO + dodatki

Pracownik produkcyjny dam pracę w Niemczech od zaraz także dla par w Klipphausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Klipphausen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 00:28

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta z Klipphausen poszukuje od zaraz pracowników produkcji do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe także dla par z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcyjny

Praca dla mężczyzn, kobiet i par

Miejsce pracy: Klipphausen 01665

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku w hali produkcyjnej
Zmiana szpulek i igieł w głowicy
Nawlekanie nitki w igłę
Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Obsługa komputera na stanowisku pracy
Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 10€/h NETTO + dodatki za nocki(25%) i niedziele(+40%)
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Program “Polecaj pracę” – za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin – otrzymasz aż 1000 zł.
Czego oczekujemy?

Podstawowej wiedzy technicznej.
Podstawowej znajomości języka niemieckiego.
Gotowości do pracy na zmiany.
Dobrej kondycji fizycznej.
Umiejętności pracy w zespole.
Własny samochód na wyjazd.
Podstawowej umiejętności obsługi komputera.

Kontakt telefoniczny: +48 735 207 940, +48 668 620 085 lub +48 728 369 326

PRACA OD ZARAZ!

Aplikuj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/314504/1896/1/

ID ogłoszenia: 3346183e8d2f3b4d