€ 1800-2000 eu Netto

Pracownik produkcyjny oferta pracy w Niemczech od zaraz, Klipphausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Klipphausen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 00:37

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta, działającego w Klipphausen poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Konieczna minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Klipphausen 01665

Opis stanowiska:

Praca na produkcji konstrukcji tekstylnych dla przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego
Praca na stanowisku w hali produkcyjnej
Obsługa i monitorowanie maszyn włókienniczych
Zmiana szpulek i igieł w głowicy
Nawlekanie nitki w igłę
Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Obsługa komputera na stanowisku pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 10€/h NETTO + dodatki za nocki(25%) i niedziele(+40%)
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy?

Podstawowej wiedzy technicznej.
Podstawowej znajomości języka niemieckiego.
Gotowości do pracy na zmiany.
Dobrej kondycji fizycznej.
Umiejętności pracy w zespole.
Własny samochód na wyjazd.
Podstawowej umiejętności obsługi komputera.

Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326

PRACA OD ZARAZ!

ID ogłoszenia: 49162b17c59062a7