€ 8,19 brutto

Produkcja cukiernicza oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Berlin pilne!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do stycznia 2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:35

Fabryka wyrobów cukierniczych w Berlinie zatrudni od zaraz Polaków do pracy w Niemczech przy produkcji wyrobów bez znajomości języka do stycznia 2015.

Stanowisko: pracownik produkcji (tymczasowy)
Zarobki: 8,19 brutto/h
Miejsce pracy: Berlin
Liczba stanowisk: 6

Obowiązki:
Producent ciastek, pączków, babeczek poszukuje pracowników tymczasowych w okresie przedświątecznym. Zadaniem pracowników będą najprostsze czynności związane z przygotowaniem półproduktów oraz pakowaniem gotowych wyrobów. Praca w pozycji stojącej przy taśmie.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z żywnością
– umiejętność pracy pod presją czasu przy przesuwającej się taśmie
– dobry stan zdrowia, brak nałogów
– dyspozycja od 7 listopada do końca roku
– mile widziane osoby dysponujące samochodem

Oferujemy:
– zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach (koszt ok 150-200 euro miesięcznie)
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– możliwość realizacji nadgodzin
– praca w systemie zmianowym (noce płatne + 0,81 euro brutto/h)
– brak prowizji po stronie pracownika

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „produkcja cukiernicza Berlin″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 5175456cf155278e

17 komentarzy na “Produkcja cukiernicza oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Berlin pilne!”

  1. Dzień dobry,

    Jestem zainteresowany podjęciem w/w pracy.
    Posiadam doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej.
    Znam procedury związane z pracą przy produktach spożywczych.
    Posiadam własny samochód oraz ubezpieczenie AOK.
    Jestem w trakcie nauki j.niemieckiego. Nie mam żadnych nałogów.

    p.s. nie można nic wysłać na e-maila, adres zawiera błędy!

    z poważaniem Piotr Kulejewski
    mobil de.: +49 15215168869
    mobil pl.: +48 797458079

  2. Jestem zainteresowana tą pracą. Posiadam doświadczenie. Pracowałam przy przesuwającej się taśmie w branży spożywczej w systemie trójzmianowym. Jestem dyspozycyjna od zaraz. Brak nałogów. Telefon 784118660

  3. Witam, jestem równiez zainteresowana tą ofertą, w prawdzie nie pracowalam przy taśmie ale szybko sie ucze i jestem dyspozycyjna od zaraz, prosze o kontakt 729555869

  4. marcin1981 na 3 listopada 2014 @ 18:05

    jestem zainteresowany panstwa oferta jestem po szkole gastronomicznej moj tel plus48782541261

  5. justyna15061989 na 3 listopada 2014 @ 19:22

    Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy.Możliwość wyjazdu od zaraz.
    Proszę o kontakt mobil de.+49 15171702678
    Pozdrawiam Justyna

  6. marzena666 na 4 listopada 2014 @ 11:46

    Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą.Możliwość wyjazdu od zaraz.
    mikita1972@wp.pl

    Pozdrawiam Marzena

  7. piekarskimateusz na 4 listopada 2014 @ 12:54

    Witam, także jestem zainteresowany. 513071566

  8. wita,jestem zainteresowa oferta pracy.pilny wyjazd mozliwy od zaraz.pracowalam na produkcji i w gastronomi.pozdrawiam i prosze o pilny kontakt Danuta 781 093 904 wł. 0039 334 776 8226

  9. wieslawa55 na 4 listopada 2014 @ 19:30

    Witam
    Jestem zainteresowana pracą.
    Prosze o kontakt : 507 451 762

  10. Jestem zainteresowany oferta pracy.

    Przyjazd do Berlina 11.11.2014.

    Kontakt: +48516410413, qbanic@live.com

    Pozdrawiam,

    Michal

  11. witam,byłbym zainteresowany tą pracą tel 781431490

  12. hartramphens na 5 listopada 2014 @ 18:00

    Witam, jestem zainteresowana. 723 703 997

  13. Witam.Dwie osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku od zaraz, mężczyzna zna j.niemiecki. Posiadamy cv po polsku i niemiecku. Sylwia i Tomasz tel: 792 634 717 i 881 309 477

  14. jestem zainteresowany prosze o kontakt tel609936858

  15. Witam serdecznie, jestem wraz z chłopakiem zainteresowana tą ofertą. Aktualnie mieszkamy w Berlinie, prosimy o kontakt:

    0152 134 805 34,
    0152 150 392 39.

    Pozdrawiamy.

  16. Jestem Bardzo Zainteresowany . Wysłałem swoje CV . Czekam na kontakt , mój nr : 794166635

  17. jestem z zawodu piekarzem z wieloletni stażem ale szybko uczę się nowych rzeczy poszukuję pracy w berlinie więc jestem bardzo zainteresowany może jest szansa proszę o kontakt 782637519