€ 8,50 euro brutto/h

Produkcja czekolady dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:55

Proponujemy podjęcie pracy w Niemczech od zaraz w fabryce na produkcji czekolady. Ogłoszenie z Dortmundu bez znajomości języka od stycznia 2015 przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Dortmund

Start: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Obsługiwanie linii produkcyjnej, donoszenie półproduktów oraz dbanie o ciągłość pracy
  • sortowanie, kontrola jakości oraz pakowanie
  • pakowanie do kartonów a te na palety
  • wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem które znają system HACCP lub ISO 22000
  • książeczka z sanepidu lub aktualne badania
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • elastyczność godzinowa i możliwość pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

  • całkowite szkolenie przygotowujące, jest ono bezpłatne jednak bez przejścia szkolenia nie mogą Państwo podjąć tej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pomocy w szukaniu zakwaterowania
  • pomoc w uzyskaniu świadczeń

Aplikacja:
Osoby zainteresowany powyższą ofertą prosimy o pilną aplikację za pośrednictwem poczty elektronicznej.

zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja czekolady Dortmund 2015″

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dortmund-praca-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-01-2015/

ID ogłoszenia: 86754be2e2c07f87

17 Odpowiedzi na “Produkcja czekolady dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund”

  1. Witam, jestem chętny do tej pracy. 505122032

  2. joanna.joanna204 na 21 stycznia 2015 @ 10:16

    Witam
    Jesteśmy para .mamy doświadczenie na produkcji. Chętni do pracy. 01514 340 71 56 lub 698 554 706 Joanna i Grzegorz

  3. malgorzata25 na 22 stycznia 2015 @ 10:35

    Witam jestem zainteresowana pracą
    Pozdrawiam

    787229433

  4. Witam chętny do pracy aktualne badania lekarskie produkcji spożywczej 669116284

  5. Witam jesteśmy z kolezanką bardzo zainteresowane tą ofertą pracy . Jesteśmy sumienne , punktualne i mozemy wyjechac od zaraz . Proszę o kontakt : gonia20133@gmail.com
    Pozd. Małgorzata i Martyna

  6. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt bery326@gmail.com
    889320142

  7. Witam, jestem zainteresowany pracą. Jestem sumienny i pracowity. mj numer tel.
    609 750 368. adres hiobbnach@wp.pl jezyk niemiecki dobry

  8. Witam jestesmy malzenstwem zainteresowanym podjeciem pracy od zaraz zabrerondo@interia.pl

  9. Witam wraz z kuzynką jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Posiadamy doświadczenie pracy w Niemczech przy pracach sezonowych. Jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Jesteśmy sumienni, uczciwi i punktualni. Kontakt pod numerem 512306865

  10. jestem zainteresowana ta praca prosze o kontakt 609099403

  11. wieczor770909 na 23 stycznia 2015 @ 19:52

    Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt. 48 729289891

  12. Denys Topchan na 24 stycznia 2015 @ 12:31

    Witam, jestem zainteresowany . mj nomer tel. 888 313 353. adres denystopchan@gmail.com

  13. Jestem zainteresowany pracą od zaraz, e-mail: kmirob@interia.pl

  14. Witam w raz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracy duże zaangażowanie w wyznaczonych pracach szybka umiejętność w nauce danej pracy możliwość podjęcia nadgodzin punktualność uczciwość możliwość podjęcia pracy od zaraz 781222855 lub grzes2108@wp.pl pozdrawiam

  15. sabina2202 na 25 stycznia 2015 @ 18:17

    Witam jestem zainteresowana wraz z kuzynka,mieszkamy w niemczech.Kontakt pod nr:+4915212837800

  16. jacapar2@o2.pl nr tel.799 152 849 jestem zaiteresowany właśnie robie dadania sanepid

  17. marta110488 na 31 stycznia 2015 @ 23:25

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, mam aktualne badania. Proszę o kontakt pod nr 661373707 lub na maila: marta.pasieczna@wp.pl Pozdrawiam