€ 8,50 euro brutto/h + dodatki

Produkcja czekolady Niemcy praca w fabryce z Berlina bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 02:46

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Numer referencyjny: PPROD/N
Miasto: Berlin, Niemcy
Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę na nadgodziny lub w nocy, wynoszący +25%

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce czekolady na produkcji wyrobów spożywczych
  • osoba którą zatrudnimy będzie zajmować się pakowaniem oraz konfekcjonowaniem wyrobów z czekolady
  • kontrola jakości oraz segregowanie
  • inne zadania mające na celu wsparcie produkcji

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się na nowym miejscu
  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywność
  • przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie aplikacja od pań z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • stałą stawkę godzinową oraz dodatki za pracę na nadgodziny oraz w godzinach nocnych
  • zamieszkanie zorganizowanie niedaleko fabryki
  • praca na podstawie umowy tymczasowej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • uwzględnienie karty EKUZ, dodatkowego ubezpieczenia oraz druku A1

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości aplikacyjnej za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 928581fcab4b27e8

1 odpowiedź na “Produkcja czekolady Niemcy praca w fabryce z Berlina bez języka od zaraz”

  1. Jolanta Duichnowska na 7 listopada 2016 @ 12:55

    Witam,

    jetem zainteresowana tą ofertą pracy