€ 1150-1500 netto+mieszkanie

Produkcja czekolady od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 grudnia 2020 03:07

Oferujemy zatrudnienie dla par i grup mobilnych bez znajomości języka w fabryce z Magdeburga. Praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Magdeburg

Pensja: od 1150 do 1500 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac produkcyjnych przy taśmie
  • obowiązki będą polegać na pakowaniu i konfekcjonowaniu towarów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja
  • mile widziane zgłoszenia od par oraz grup mobilnych – posiadających własne auto
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas
  • pracę od maja do lutego/marca kolejnego roku
  • pełen etat
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – zapewniona karta EKUZ, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie, zaliczki na podatek dochodowy do niemieckiego urzędu
  • umeblowane zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca zatrudnienia
  • system 3 zmianowy
  • umeblowane zakwaterowanie
  • opcja zwiększenia zarobków poprzez pracę w weekendy i godziny nadliczbowe
  • premię na święta w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych +25%, za pracę w nocy +25% i w niedziele +50%
  • wsparcie koordynatora
  • pomoc w wystąpieniu o zwrot nadpłaconego podatku

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/czekolada-niemcy2020

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-czekolady-niemcy,oferta,7763378

ID ogłoszenia: 8415fccc8e86a505