€ 9 euro brutto/h

Produkcja części samochodowych fizyczna praca w Niemczech od zaraz Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 października 2014 01:14

Aktualnie poszukujemy pracownika fizycznego do pracy w Niemczech na produkcji części w branży samochodowej. Zatrudnienie w Zwickau dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Zwickau, blisko Zgorzelca

Wynagrodzenie: 9 euro brutto/h plus dieta w wysokości 20 euro dziennie za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za fizyczne prace na produkcji w zakładzie z częściami z branży samochodowej.
  • Do zadań pracownika należeć będzie przenoszenie elementów samochodowych o np. karoserii i układanie ich w suszarkach.
  • Inne zadania produkcyjne

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa i dyspozycyjność
  • dobra kondycja fizyczna i siła
  • prawo jazdy i własne auto
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest na poziomie podstawowym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy w Niemczech
  • prosimy o aplikację osoby w wieku do 35 roku życia
  • wytrzymałość, zdyscyplinowanie, punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie blisko Zgorzelca
  • uczciwe warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieograniczony
  • wsparcie w poszukiwaniach miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie aplikacji na adres:

  • zwickau@teamkompetent.de

W razie pytań prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8-13 pod numer: 0049375/44069716, osoba kontaktowa to Małgorzata Tobiś.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n8hk/

ID ogłoszenia: 162542c0bcdb2c2e

2 komentarze na “Produkcja części samochodowych fizyczna praca w Niemczech od zaraz Zwickau”

  1. Witam ! Jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy z kolega .Posiadamy wlasny samochód wiec bez problemu wsiadamy i jedzemy .tel 731002388

  2. Witam mam 27 lat mam własny samochód i jestem chętny do pracy
    W Polsce pracowałem w fabryce VW jako zgrzewacz punktowy.
    +48 508-410-228