€ 9,00

Produkcja części samochodowych praca Niemcy od zaraz w Schmölln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schmölln
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 lipca 2016 04:37

Fabryka z miejscowości Schmölln poszukuje pracowników produkcji do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz przy produkcji części na linii produkcyjnej, kontroli jakości, pakowaniu, układaniu na paletach.

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Pracownik produkcji- branża automotive (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy, Schmölln

Zadania na stanowisku:
• produkcja części dla branży samochodowej
• optyczna kontrola jakości
• wkładanie części do maszyny i wyciąganie ich po obróbce
• pakowanie, układanie części na paletach

Wymagania:
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w soboty
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
• pomoc w organizacji zakwaterowania
• wsparcie polskiego konsultanta
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@meyer-fachowcy.pl wpisując w tytule Produkcja/Aut/07/2016

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 6985790a88b2dd9d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Fachowcy Firmy Meyer

Ostatnie przedmioty dodane przez Fachowcy Firmy Meyer »